Již dávno je známo, že čaj patří mezi nejzdravější nápoje vůbec. Také bylo mnohokrát dokázáno, že pití čaje má blahodárné účinky pro organismus a pravidelná konzumace zlepšuje celkové zdraví. Čaj je také označován za velmi účinný prostředek na hubnutí. A jak, že se dá vlastně zhubnout pomocí čaje?

 

  • Jeden z prvních tipů je, že nahradíte pití kávy šálkem černého čaje v dopoledních hodinách. Černý čaj obsahuje látky zvané flavonoidy, které organismu pomáhají s detoxikací a zlepšují chod celého těla.
  • Zelený čaj pomáhá hubnout. Je prokázáno, že pití horkého zeleného čaje denně, ideálně k jídlu, má zásadní vliv na spalování tuků a zvyšuje životní energii.

 

Co do slazení, pokuste se cukr úplně vynechat, případně ho omezit. A pokud máte anglické kořeny, nebo prostě vám jen chutná čaj s mlékem, zvolte raději nízkotučnou variantu.

DOPORUČENÍ: 4 tipy jak si uvařit ten nejlepší horký nebo ledový čaj

čaje

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít