Hodina svižné chůze spálí 150 až 310 kalorií. Proto místo diet zkuste chodit a krásná postava na sebe nenechá dlouho čekat.

Jak mít krásnou postavu?

Změna je život! Místo trápení se dietami a hodinami ve fitku, zkuste chodit.

Motivace

O krásné postavě nemusíte jen snít, stačí, když budete chtít. A je známo, že když se chce, tak všechno jde. Chůze není rychlý, ale bezpečný postup, jak mít krásnou postavu. Proto nechtějte zázraky na počkání a vytrvejte.

V čem spočívá kouzlo chůze?

Aby tělo začalo spalovat, chce to procházku delší než půl hodiny. Tělo se nejprve musí zahřát, až potom začne sahat do svých tukových zásob. Pamatujte, že svaly jsou těžší než tuk. Proto se ručička váhy nemusí zpočátku hýbat podle vašeho očekávání.

Důležité je vytrvat. Kila nezmizí po třech procházkách. Když budete společně s pravidelnou chůzí rozumně jíst, uberete tuky, rychlé cukry a pečivo, bude to trvat asi měsíc a uvidíte, jak se rýsuje vaše krásná postava.

Chůze vám nepomáhá jen ke krásné postavě, ale také vám uleví psychicky. Když půjdete do práce pěšky, krásně se vám prokrví mozek, možná i vyřešíte problémy, se kterými jste si nevěděla rady a neměla jste čas nad nimi přemýšlet.

Pravidelnou chůzí ke krásné postavě

Je lepší chodit denně, než jednou za týden 20 km. Aby se s tělem začalo něco dít, je ideální ujít alespoň 6 km. Začněte ideálně na rovném nebo mírně zvlněném terénu. Hory a schody si nechte, až budete trochu ve formě. Choďte svižně, ale přirozeně. Chůze není žádný stres. Někdo přirozeně chodí pomaleji, jiný rychleji, respektujte to.

O víkendech plánujte výlety, poznáte nová místa a chůze se tak stane přirozenou součástí vašeho života.

Aplikace

Pokud patříte mezi milovníky aplikací, určitě si zamilujete Krokoměr, Endomondo nebo Stravu. V aplikacích můžete své úspěchy sdílet se svými přáteli, nahrávat fotky a sledovat, jak se lepšíte.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít