Instagram je moderní zpovědnicí téměř každého vlastníka telefonu s přední kamerou. Lidé si fotí jak jedí (případně nejedí), dívky se chlubí mezerou mezi stehny/nohama v písku/čímkoliv co je zrovna v módě, zamilované páry postují kýčovité obrázky polibků při západu slunce a majitelé zvířátek tam vystavují na odiv své chlupaté/peřnaté/holé miláčky. Jak ale instagram berou celebrity? Je to pro ně něco, co je reprezentuje, nebo jen sociální síť kde se můžou vyblbnout?

Maisie Williams je typickým příkladem mladé celebrity. Hvězda seriálu Game of Thrones, která teprve nedávno111 překročila práh dospělosti na svůj instagram dává všechno. Od fotek s párty, přes jejího roztomilého pejska, až po vtipná krátká videa. Není tedy divu, že ji sledují skoro dva miliony lidí, které úspěšně přesvědčuje, že je jak pohodovou holkou, tak párty dračicí.
Robert Downey Junior svůj insta nebere vážně ani trochu. Přidává náhodná selfíčka, kreslené vtipy, nebo fotky sebe dřepícího na trávníku v tyg222řím pyžamu. Ten se toho teda nebojí. Jeho instagram vřele doporučuji na zkrácení dlouhé chvíle.

Chris Pratt naopak využívá instagram pro hlubokomyslnější obrázky. Na vtipy má twitter. (Jak sám píše v krátké předmluvě svého účtu.) Pokud hledáte něco, co z vašeho instagramu udělá instagram uvědomělého hipstera, jste na správné stopě. Svůdný herec, krotitel dinosaurů z Jurského světa vás určitě nezklame.333

Jestli chcete ve zkrášlování svého účtu pokračovat, mrkněte se taky na Harryho Stylese, frontmana boybandu One Direction. Jeho profil tvoří černobílá umělecká dílka jeho mobilního telefonu, kterými vaše oko jistě nepohrdne.

Idol třináctiletých holčiček, zpěvačka Ariana Grande si do svého soukromí přes instagram lidi moc nepouští. Fanoušky krmí většinou profesionálními fotkami.

Konec konců, když už budete v tom prohlížení, najděte si také mě. (Věřte že to nebude na dlouho 🙂 ) Můj instagram nejdete ZDE a insta Myboxxu, se spoustou lifestylových novinek zase ZDE.

A čím krmíte své internetové následovatele vy? Podělte se do komentářů!

O autorovi

PocketBadgers
Cosplay Blogger

Cosplayerka se spoustou keců kolem všeho, oplývající mnohými ctnostmi, kupříkladu medem, mlékem a oblaky ironie.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít