Komunitní platforma Airbnb zaměřená na ubytování přivítala v nedávných dnech do svých řad nejnovějšího hostitele, známého televizního moderátora Jana Krause. Dvě fanynky jeho show, které zvítězily v soutěži, zažily neopakovatelný zážitek – jako historicky první si pronajaly ikonickou červenou pohovku ze Show Jana Krause. A rovnou na celou noc!

Soutěžit o pronájem pohovky, na které již dříve seděla třeba Madeleine Albrightová, Petr Čech nebo Tomáš Berdych, mohli všichni diváci středeční show. Stačilo si jen u Airbnb založit účet a napsat pár řádků o své dosavadní zkušenosti s Airbnb ať už jako host či hostitel.

„O svůj slavný červený gauč bych se rád podělil prostřednictvím Airbnb. Mám rád moderní technologie – byl jsem jedním z prvních majitelů počítače Sinclair ZX v Praze v 80. letech. Hrál jsem prince, a i když dodnes nevím, jak přesně se budí princezny, myslím, že teoreticky mám všechny předpoklady být dobrý Airbnb hostitel,“ lákal soutěžící na svém profilu Jan Kraus.

Z celkového počtu 576 zájemců nakonec porota vybrala šťastnou výherkyni Ivu, která si na natáčení speciálního dílu show přímo v divadle Archa vzala kamarádku Veroniku. „Tato soutěž se mi líbila hlavně proto, že jsme díky ní sehnaly nejlevnější ubytování na Praze 1. Stálo nás přesně 0 Kč,“ zmínila soutěžící Iva při rozhovoru s Janem Krausem, který jak sama přiznala, byl už sám o sobě zážitkem. Celé video z tohoto dílu můžete shlédnout zde.

„Airbnb je především o jedinečných zážitcích,“ říká Andrew Verbitsky, generální ředitel Airbnb pro Českou republiku a dodává: „Jsme velmi rádi za spolupráci se Show Jana Krause a za možnost představit jejím divákům všechny benefity Airbnb. Spolupráce je to pro nás zajímavá i z toho důvodu, že Jan Kraus je sám fanoušek startupů a nových technologií. Těšíme se na další zajímavé projekty, které v České republice zrealizujeme.“

Chcete se po vzoru Jana Krause stát také hostitelem? Více informací najdete zde.

Chcete se osobně setkat se zástupci Airbnb a dozvědět se ještě více?

Navštivte Airbnb meetup ve středu 20. dubna nebo 27. dubna.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít