Celý život poznáváme sami sebe, své slabiny, ale i silné stránky. Učíme se se sebou žít a přijímat naše touhy,potřeby a sny. Jedno z nejtěžších vyrovnání je, když zjišťujeme, že se lišíme. Láska je součást každého života, nebo by alespoň měla být, ať už láska k rodině, přátelům, k sobě samému a nebo láska milostná, ale v životě by být měla. Společnost lásku schvaluje, ale schvaluje ji jen v určitých parametrech, záleží totiž na tom koho milujete, jak vypadá, kolik mu je let – vám na tom možná nesejde,ale ostatní všechny tyto body kritizují a hodnotí.

Homosexualita není nemoc,jen druh lásky

Homosexualita není nemoc,jen druh lásky

Přitom je přirozená věc milovat. Lidé jsou ale nespokojeni, je přeci proti přírodě, aby lidé milovali stejné pohlaví, nebo dokonce obojí. Jak můžeme tvrdit, že je něco proti přírodě. Nevím jak vy, ale já rozhodně nebyla na počátku světa a neurčovala řád co a jak. Říkáte že zvířata to tak nedělají? Stále se považujete za něco víc, zvířata podle vás nikdy nebyla tak vyspělá jako lidská rasa a teď se najednou obhajujete právě jimi?  Přitom není to právě mořský koník u kterého nosí mláďata pod srdcem samec? 

Věc tak běžná a přesto nepochopená. Nechci nikomu brát postoje, jen mu ukázat, že jsou špatné. Homosexualita, není nemoc, je to jen projev lidskosti. Proč je divné že mužům se líbí muži a né to že mužům se líbí ženy? Proč se řeší gay a né hetero? Proč v tom je takový rozdíl? Já v tom rozdíl nevidím. Být homosexuál či bisexuál není nic špatného, špatné by bylo zapírání své osobnosti. Proč se nezajímáte o svou osobnost, své cíle, své lásky a musíte hulákat na ostatní? Nemusíte je milovat, nemusíte se s nimi bavit, musíte jen respektovat jejich život. Oni vám také nenadávají. Že se od nich lišíte, respektují váš život a čekají že to samé uděláte i vy. Oni vás nežádají o svolení ani se vás neprosí o vaše názory, oni jen chtějí žít svým životem. Proč jim to nechcete dovolit, proč si myslíte, že potřebují vaše svolení? Proč si myslíte, že můžete někomu říkat jaký je a co má dělat? Lidem chybí jedna vlastnost a to tolerance. Stále strkají nos do záležitostí, které se jich netýkají. Máte potřebu říci svůj názor? Řekněte, ale slušně, nadávat někomu, nezlobte se na mě, ale to není názor, to je prostě jen šikana. Mít jinou orientaci není postižení, nemoc a ani žádné prokletí. Jsou to lidi stejně jako vy, možná jen o trochu více tolerantní a milejší, ale DNA odpovídá lidské rase. Doufám, že po celém světě jim začnou lidé vycházet vstříc a oni konečně budou moci žít a získají svá práva na život, které vy máte a nevážíte si jich.

e52fd6bf3fb6bf9b8546229d545b_r16-9_w640_h360_gi-photo-334240

Láska je láska,proč by se měla odsuzovat?

Přijde mi nelogické, nakazovat co cítit a ke komu. Láska je přeci cit, připomínající kompas, který nám ukazuje směr. V minulosti lásku v jiné podobě nazývali i nemocí a snažili se léčit něco, co by se mělo žehnat. Lidé se sice označují za nejvyspělejšího živočicha planety, ale zdá se mi, že tak uvažují jen zřídka.

O autorovi

Denica
Lifestyle Blogger

Netuším co napsat, tohle mi nejde. Měla jsem tendenci se podělit o tom co prožívám každý den, s kým se setkávám, protože jsou lidé co mají zajímavé příběhy, které nikdo nezná a měl by znát.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít