Hodinky inspirované designem budíku legendární stíhačky
Za myboxx.cz95%
95%Totale score

V dnešním díle se zaměříme na odolné outdoorové hodinky PRIM PILOT. Podle slov výrobce jsou tyto hodinky s kvalitním quartzovým strojkem jako stvořené pro příznivce sportu a outdoorových aktivit. Avšak díky nápaditému designu inspirovaného leteckým průmyslem by byl hřích je nepoužít i pro běžné denní nošení.

Hodinky inspirované designem budíku legendární stíhačkyHodinky inspirované designem budíku legendární stíhačky

Nejzásadnějším nápadem tohoto modelu, je jak již napovídá název, samotné provedení odkazující na palubní přístroje legendární stíhačky. Dominantním znakem  je především výrazný číselník a pouzdro odolné vůči poškrábání, korozi, působení vysokých teplot i kyselin. Díky zvláštnímu, nezaměnitelnému tvaru fontu se při pohledu na číselník okamžitě vybaví „budíky“,sovětského letadla typu MIG.

V případě, že sníte o vychytaném módním doplňku do náročných podmínek, na sport či fyzickou práci, model PILOT od PRIM MANUFACTURE 1949, je zhmotněním vašeho snu. Vše podtrhuje velmi kvalitní textilní/kožený NATO strap a korunka připomínající blok válce motoru.

Pokud byste si chtěli pořídit tyto hodinky či jiné, tak neváhejte navštívit www.prim.cz

 

                        prim55

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít