O tom, že se bez masa nedá úplně žít, něco ví i oblíbená česká herečka Hana Vágnerová. Svěřila se nám v té souvislosti s tím, že ne vždy si sama sebe dostatečně vážila. Prošla životními fázemi, které provázely různé typy závislostí třeba anorexie či workoholismu. Prošla si i vegetariánským obdobím, ale přiznala, že maso jí vždy chybělo.  Naštěstí teď vítězí sama nad sebou a uvědomuje si, že je nutné se mít ráda a nejen sebe. Myslí však i na ty, kteří potřebují pomoc druhých, proto neodmítla žádost, zda by nenafotila charitativní kalendář spojený s vonící šunkou v mnoha podobách. Oslovila jí totiž společnost  LE & CO, která každý rok nezištně pomáhá potřebným, zvláště pak dětem.

Tato štíhlá kráska natáčí seriály, filmy, hraje v divadle, fotí, studuje v Americe a také pošilhává po Hollywoodu. Dokonce má v zemi neomezených možností i pracovní vízum a podařilo se jí získat i agenta a manažera. Její program je stále nabitý, ale čas na focení kalendáře  LE & CO nakonec našla. A jak se jí pracovalo s týmem, se kterým imaginárně procestovala celý svět? „Jsem ve stádiu, že pokud se nenajím, tak jsem strašně protivná. Takže jsem ráda, že jste mi tady dali velikou snídani. Od té doby to všechno jde hladce,“ dodala s úsměvem Hana Vágnerová, která si celý den pochutnávala i na skvělé šunce, které bylo všude plno a neujídala sama…

Foto:  LE & CO

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít