Poslední díl páté série jsme nechali daleko za sebou.

Po víkendu už na nás nečekal nový díl.

Avšak ještě předtím, než tento vražedný fenomén opět úplně zapadne v hiatusu, ohlédněme se za největšími milníky páté série a rozhodněme, jestli se některé obrazy navždy vryly do našich pamětí, nebo jestli po nich za týden neštěkne ani pes.

Pouze necelým sedmi procentům dotázaných českých fanoušků se pátá série vyloženě nelíbila. Možná to je tím, že se seriál pořád víc a víc odchyluje od knižní předlohy, zvraty jsou místy odporně nelogické(Telenovela-hadr…) a děj se courá jako důchodci v Kauflandu.

tumblr_nq7hhwzJ2y1qmoy4io4_r1_250

Téměř 73% diváků si myslí, že se většina postav charakterově pořád vyvíjí a má co nabídnout. Celková kvalita

seriálu se ale prý postupně zhoršuje, přestože vždy přijde určitý moment, který ho opět vystřelí na pomyslný vrchol dnešní televizní tvorby.

Nejoblíbenější postavou 17% dotázaných je Tyrion Lannister, kterého na žebříčku oblíbenosti následuje Jon Snow, který je favoritem pro 12% dotázaných. Jako třetí nejoblíbenější postava páté série se umístila Daenerys, s necelými 10% fans.tumblr_npn33tjKTa1tja9y3o3_250

Mezi nejnezapomenutelnějšími momenty vedou samozřejmě smrti. Ať už jste odchod oblíbených postav čekali, nebo ne, pokaždé to přišlo ve chvíli, kdy jste už doufali, že je všechno nebezpečí zažehnáno.

A jak vlastně pátá série skončila? Zanechala spoustu otázek, které bude muset zodpovědět série následující. (Nebo taky ne…) Nebylo navázáno na několik předchozích důležitých dějových linií. (Hlavně že Cersei se tam se svým hot fake tělem procházela procházela půl hodiny.) Ale to se vsákne. Hlavně že byly vidět prsa…

O autorovi

PocketBadgers
Cosplay Blogger

Cosplayerka se spoustou keců kolem všeho, oplývající mnohými ctnostmi, kupříkladu medem, mlékem a oblaky ironie.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít