Fury: Čtyři v tanku a Brad Pitt
Za Myboxx.cz90%
90%Celkem
Waardering gebruiker: (1 Stem)
47%

Fury (2014)

Mám rád tyhle hollywoodský vymazlený válečný filmy. Jednak se v nich často sejde velmi solidní hereckej výběr a taky je tam dost prostoru a vůle na rozmáchlejší rozpočet, nadupanou produkci a díky specifickému obsazení také šance pro drama, což se u Fury děje beze zbytku. Kdo by to byl řekl, že idol dívčích srdcí a rozenej slaďouš Brad Pitt, bude skvěle pasovat i do takových drsných rolí, ale jak čas ukazuje, je v nich často přesvědčivějších, než v těch sladkobolných. Pokud za pomyslný top válečný velkofilm považuju Vojína Ryana, tak Fury mu dle mého velice solidně šlape na paty. Příběh není sice tak košatý a velkolepý, ale co bychom také čekali od příběhu bandy vojáků mačkající se v kokpitu tanku. Jak už jsem řekl, film kromě válečné vřavy a standardních brutálních scén obsahuje celou řadu dramatických momentů, ve kterých Pittovi velice zdatně sekundují i služebně mladší Logan Lerman (který exceloval v Charlieho malých tajemstvích) a Shia LaBeouf. Pokud nejste válečný znalec či vojenský taktik, snímek si užijete náramně, protože neobsahuje slabšího místa. Vlastně jeden problém mám: jsem idiot, že jsem na to nešel do kina!!!

hodnocení: 9 / 10

Info k filmu ZDE.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít