Film Legends Muzeum – výstava nejen pro milovníky filmu

Máte rádi film, komiks, sběratelství, akční hrdiny či legendy stříbrného plátna? Pak je pro vás Film Legends Muzeum ta správná volba.

Muzeum zaujme všechny věkové kategorie. Mimo jiné tu naleznete samostatnou expozici Disney sošek, která potěší vaše nejmenší. Budete mít šanci stanout po boku takových hvězd, jako je Iron Man, E. T., či Terminátor a na památku se s nimi vyfotit.

Přijďte obdivovat exponáty z filmů Avatar, Pán prstenů, Predátor, Avengers, Batman, E. T. mimozemšťan, Underworld, Star Wars, Vetřelec, Real Steel, Indiana Jones, Iron Man a mnohých dalších.

Myšlenkou projektu je ukázat nejatraktivnější filmové exponáty široké veřejnosti a podpořit filmové umělce ze zákulisí, populární kulturu, film a sběratelství.

Zjistíte, jak vznikají filmové repliky, masky a makety, podle kterých filmaři tvoří další materiál, který následně vidíte v kinech nebo doma u obrazovek. Dozvíte se zajímavosti o nejznámějších filmových tvůrcích a umělcích jako je James Cameron, Ridley Scott, Steven Spielberg, H. R. Giger, Stan Winston nebo Steve Wang.

Muzeum otevírá 10. 10. 2015.

 

Film Legends Muzeum Praha

K Žižkovu 5, Praha 9

 

4291617-e1ed71

4283757-5599f4

4283753-922a6c

4277945-03427b

4277941-e39726

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít