Není tomu dávno, co se na povrch světa prosákla novinka o tom, že Facebook chce konkurovat vlastní službou na poli streamování hudby. Podle nejnovějších informací chtějí vývojáři Facebooku konkurovat Applu také vlastní hlasovou asistentkou.

Hlasová asistentka Siri, pomáhá uživatelům iPhonů, iPadů a Apple Watch již nějaký ten pátek. I když se stále nenaučila rozumět i naší mateřštině, má zde možnou konkurenci.Konkurenční virtuální asistentka vyvíjena pod kódovým označením Moneypenny se má v mnohém lišit od již zmíněné Siri . Tak předně vaše dotazy nebudou zpracovávat neživé servery, ale skuteční, živí operátoři. Díky tomu má být záběr oblastí, se kterým může tato asistentka pomoci, daleko širší. Na druhou stranu je na místě se obávat rychlosti poskytovaných odpovědí.

kpgolfpro / Pixabay

Jakkoli může tento koncept znít šíleně, nejde o nic převratně nového. Za funkčními příklady pak nemusíte chodit daleko – velmi podobnou službu s živými operátory, kteří vám pomohou se vším (od vyhledání informací až po nákup v eshopu) provozuje v testovacím provozu například i náš český Seznam.

O autorovi

DiGiRaaTii
Technický Guru
Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít