Extraterrestrial: Když ufoni přeberou
Za Myboxx.cz50%
50%Celkem

Extraterrestrial (2014)

Extraterrestrial je pro mě velké zklamání. Ne snad proto, že by to byl vyloženě špatný film, ale spíš proto, že trailer navnadil obrovským způsobem, ale ve filmu dostanete něco úplně jiného, než na co jste se těšili. Aneb kdybys nedal na trailer, nestal by ses dementem. Divák je tedy navnazen na horor o únosech mimozemšťany (což osobně hodně můžu), ale jak už kolegové z HororCZ napověděli, ve filmu je vše možné i nemožné mícháno do kupy vkusně i nevkusně, takže první obavy, které byly rozhodně na místě, nelhaly. SPOILER: Začíná se klasicky, kdy banda mládežníků jede na venkov, kde potkaj pěstitele marihuany, který je náhodou odborník na konspirační teorie, a překvapivě mu za barákem padne do záhonu létající talíř. Následuje fight s klasickými vysokými vyzáblými mužíky, kteří ale oproti běžnému vnímání tohoto vyobrazení prahnou po krvi. Pokračuje boj o holé životy, který pochopitelně nabízí dostatek nelogického chování, řadu gore scén, ale i překvapivě milenecké drama nebo všudypřítomný sebe-ironizující odér, který nejednou přeroste v kroucení hlavou, jestli už to nezabředává do komedie. Všechna serióznost je tedy rázem pryč a my pokračujeme dál – následuje procházka po vesmírné lodi (určitě vám to připomene Fire In The Sky), překvapivý návrat domů a konstatování, že co nezkazil ufon, to dodělá člověk sám. Wtf moment upomínající na pána s cigaretou z X-files pak nemůže být jen náhoda!

hodnocení: 5 / 10

Info k filmu ZDE.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít