Listí žloutne, poletuje, po strništi vítr duje…
Tato dětská básnička nás možná napadne, když v tento podzimní čas se rozhodujeme, co pořídit někomu z mužů na Vánoce. Co s tím má společného básnička? Strniště je totiž jako úprava vousů mezi muži čím dál oblíbenější.

Mluvíme tu ovšem o úpravě, nikoli divoce rostoucím zárodku možného plnovousu, u něhož nevíme, kde vlastně končí a kde začíná. I zdánlivý chaos ale potřebuje určitý řád, aby se nevzhledně zarostlá tvář muže proměnila v obraz arbitra elegance. A na to je potřeba kvalitní zastřihovač. Jeho výběr bychom neměli podceňovat, nelze koupit jen tak něco.

Francouzská společnost BaByliss nyní přichází s produkty, které splňují vysoké nároky na preciznost střihu i kvalitu přístroje, navíc je nemusíme například v koupelně někam schovávat, protože díky elegantnímu designu mohou být ozdobou kteréhokoli interiéru.

Co bychom vlastně měli od kvalitního zastřihovače očekávat? Dobrou vlastností je omyvatelnost, která usnadní pohodlnou údržbu. Důležitá je i výdrž baterie, protože k dokonalému zástřihu musíme přistupovat s pečlivostí, a ta vyžaduje určitý čas. Velice významná je i kvalita nožů, protože zastřihovač si asi nebudeme chtít kupovat každého půl roku. Odborníci vám poradí, že nejkvalitnější jsou ty potažené titanem. Nože z tohoto materiálu jsou velice trvanlivé a omyvatelné pod vodou.

Zastřihovač E971E od firmy BaByliss tyto požadavky splňuje. Stejně jako jeho „sourozenec“ E970E je vybaven inovativní technologií W-Tech pro vynikající ostrost a dokonalé vousy.

E971E má titanem potažené nože z nejkvalitnější nerezové oceli jsou samomazné a pro snazší čištění je lze snadno z hlavy široké 41 mm demontovat, také nabízí možnost nastavit výšku zástřihu v ohromujících pětadvaceti krocích 0,5 do 25 mm s přírůstky po 1 mm. Přesné nastavení délky je umožněno otočným protiskluzovým kolečkem, takže ani mokrá ruka s tím nebude mít problém. Technologie ostří MicroCut byla vytvořena pro rovnoměrný a lehce ovladatelný zástřih. Dva nástavce jsou určeny pro vousy i vlasy. Akumulátor vydrží až jednu hodinu.

V příslušenství je nejen čisticí kartáček, ale i cestovní taštička, aby i na dovolené či služební cestě vypadal majitel zastřihovače vždy dokonale.

Uvedené parametry platí i pro model zastřihovače Babyliss E970E – liší i materiálem čepele, který je nerezová ocel a postrádá cestovní taštičku. Výrobce poskytuje na oba modely záruku tři roky.

Doporučená cena modelu E971E je 1390 Kč, u modelu E970E pak 1090 Kč.

 

O značce BaByliss:

Francouzská značka BaByliss patří kvalitou produktů a inovacemi mezi špičky evropského trhu. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka BaByliss jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů.

BaByliss navrhl a vymyslel automatickou loknovací kulmu a zároveň tím vytvořil novou kategorii v produktech určených k péči o vlasy. Vývoj automatické kulmy trval celých 5 let a stále BaByliss vyvíjí nové produkty, které jsou vždy revolučními novinkami v oboru a profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům.

Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou vybrané výrobky BaByliss prodávány s 3. a více letou zárukou. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.

BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss a BaByliss MEN.

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít