Electro Swing Fever, hlavní electro-swingová party v ČR, se ještě naposledy před letní pauzou vrátí do Prahy. A to se vší elegancí v sobotu 16. května v klubu Roxy.

Jedinečná taneční noc vás přenese do zlaté éry swingu, časů noblesních dam a šviháckých gentlemanů. V jejím nabitém programu se tentokrát objeví i hudební hosté z Itálie. V pražské premiéře vystoupí The Sweet Life Society, excentrický electro-swingový band  pocházející z Turína. Kapelu tvoří dva producenti, Gabriele Concas and Matteo Marini, obklopeni rozmanitým ansámblem dechových nástrojů, kontrabasu a vokálů. Hudební rozptyl tohoto seskupení sahá od oldschool swingu 30. let minulého století, přes jazz až po moderní electro-swingové rytmy.

 

Samozřejmě nesmí a nebudou chybět oblíbení DJs z Electro Swing BohemiaSwing Thing, Papa Django, Paolo di Maki a Max W. Tito prvotřídní elegáni vám v Roxy předvedou, proč jsou nevyhledávanějšími electro-swingovými DJs v našich končinách. Než nastoupí na pódium, utáhněte si ještě pro jistotu tkaničky.

 

Skvělou hudbou to ovšem nekončí. Čeká vás také zábavný taneční workshop, akrobatická show, prodejní vintage koutek a stylový fotokoutek. Vedlejší chill-out stage bude zasvěcena milovníkům tradičního swingu. Celkovou atmosféru dokreslí speciální autorská projekce.

Facebook událost: www.facebook.com/events/1565055527084705

Předprodej SmsTicket: http://bit.ly/18Vlir7

Předprodej GoOut: http://bit.ly/1BibzCJ

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít