Britská parta Dub Pistols je zpět s novým albem! Novinka se jmenuje Return Of The Pistoleros a angličtí pistolníci ji představí svým českým fanouškům 29. října v pražském Lucerna Music Baru. Koncert je součástí série dvaceti koncertů u příležitosti 20. narozenin Lucerna Music Baru.

 

Dlouho očekávaná deska Dub Pistols vyšla 1. června 2015 na labelu Sunday Best Recordings. Hned úvodní do drum & bass hozená hitovka Pistoleros vás dostane do varu typickými zbraněmi Dub Pistols – mocná dechová sekce, eklektický beat a energická ragga flow. Na nové desce spolupracovala spousta hostů jako MC Earl 16, Lindy Layton, jamajská hvězda Chezidek a Seanie Tee AKA Dark Horizon, který hostuje hned ve čtyřech skladbách. Kapela pod vedením frontmana Barryho Ashwortha kombinuje na nahrávce staré i nové Dub Pistols včetně spolupráce s producentem a skladatelem Timem Huttonem, který se jako autor podílel na tvorbě Groove Armady, Iana Browna nebo na novém albu Prodigy.

 

„Jdeme si vlastní cestou. Už se nemusíme vejít do hudebních škatulek a snažit se někomu zalíbit, protože máme silnou fanouškovskou základnu, která se stále rozrůstá. Chodí na nás jak „ska dědové“, tak i festivaloví teenageři. A všechno je to o tom, že si to lidi řeknou mezi sebou, žádný marketing, jen na základě našich koncertů. Myslím, že jsme ve skutečnosti takoví Pistolníci. Prostě psanci,“ popisuje Barry současnost kapely.

Koncert Dub Pistols proběhne v rámci série 20 koncertů u příležitosti 20. výročí Lucerna Music Baru. Klub již zveřejnil dvě jména narozeninové šňůry – velšskou zpěvačku Marina and the Diamonds a legendy jazz-funku a soulu Incognito. Další koncerty výroční série budou odhaleny postupně v průběhu několika týdnů.

 

Vstupenky na Dub Pistols pořídíte za 390 Kč + poplatky. Předprodej odstartuje v pátek 17. 7. v 10:00 na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu www.musicbar.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě 450 Kč.

 

Oficiální FB událost: https://www.facebook.com/events/390028587858775/

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít