Nedávno se svět podělil o kulinářský trend, který spočívá v duhově zabarveném sýru. Právě tímto nápadem se nechala inspirovat i jedna nejmenovaná blogerka při tvorbě duhové pizzy.

Jestli si tedy chcete oblíbenou nezdravou pochoutku trochu zpestřit nebo zabavit děti o deštivém odpoledni, pak si ji
s jejím jednoduchým návodem můžete připravit doma i vy.

Postupujte tak, jak jste při pečení domácí pizzy zvyklí. Pokud se jedná o vaši premiéru, krok za krokem následujte návod níže:

  1. Vyválejte koupené (nebo domácí) těsto na pizzu a dejte jej na kulatý plech. Potřete oblíbenou omáčkou (můžete použít kupovanou rajčatovou nebo si připravit svoji.)
  2. Těsto poklademe salámem.
  3. Posypte strouhanou mozzarellou a oblíbeným kořením.
  4. Dílo dovršte nakrájenou mozzarellou.
  5. Nezapomeňte kraje potřít olejem.
  6. Pečte v troubě předehřáté na 230- 250°, dokud těsto není dozlatova a sýr rozteklý.
  7. Vyjměte z trouby a kapku za kapkou přidávejte potravinářské barvivo. Krouživými pohyby pomaličku míchejte. (Výběr barev závisí čistě na vašem vkusu.)
  8. Dejte zpátky do trouby přibližně na pět minut, jen aby se barvy usadily. Nakonec nechte trochu vychladit. Můžete nakrájet a servírovat!

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít