Všechny fanoušky sci-fi určitě potěší, že britská seriálová stálice o sexy mimozemšťanovi co unáší lidi a dělá z nich své přátele nás již 19. září sejme další sérií. Ano, devátá série obnoveného Doctora Who už klepe na dveře. (Na kalhotky dilinek zaťuká až Sherlock o Vánocích…)

Pro ty, které seriál úplně minul a nevědí, že něco takového existuje nebo ho jenom nepochopili (lidi co ho nemají rádi prostě neexistují, buď to neznáš, nebo to nechápeš, nebo to žereš… Konec, tečka.) se pokusím shrnout děj. Ti co znají vědí, že následující odstavec mohou vlastně přeskočit, protože to bude jenom kýbl pomyjí, protože děj vysvětlit nejde.

Seriál popisuje životní radosti a strasti „mimozemšťana“ lidské podoby, který „cestuje“ v „ukradeném“ „stroji času“, který vypadá jako stará policejní budka a „vozí“ náhodné lidi sem a tam napříč vesmírem, přičemž z nich dělá své přátele a „rodinné příslušníky“. Občas zachrání nějakou planetu a ve „volném čase“ řeší „milostné trable“ všech okolo. Jo a je to tak trochu debil. A je sexy. I když je „starej“, ať si každý říká co chce, na těch 1000 let co mu má být je to štramák. Tolik k hlavní dějové lince.

V deváté sérii Doctora Who se má mimo jiné znova objevit i několik zesnulých postav (To už je jako v Game of Thrones, tam ty postavy taky občas ožívají… Hromadně…) a Maisie Williams (To je taková ta malá co v Trůnech ještě neumřela.) Takže určitě je se na co těšit. I kdyby to měl zachránit jenom Peter Capaldi a Jenna Coleman.

O autorovi

PocketBadgers
Cosplay Blogger

Cosplayerka se spoustou keců kolem všeho, oplývající mnohými ctnostmi, kupříkladu medem, mlékem a oblaky ironie.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít