Kdo by nechtěl jít do kina na film, na který se neskutečně těší, oblečený tak, aby každý poznal že se tam nepřipletl jen tak náhodou? Ať už jde o jakoukoliv významnou či méně významnou filmovou událost, stojí za to jít do kina tématicky naladění.

Existuje dokonce facebooková skupina, ve které se lidé domlouvají, kdy a kam půjdou v kostýmu. Navzájem se podporují a pokud nemáte odvahu jít takhle vyparáděni na vlastní pěst, najděte si podobně trhlé kamarády. A zaplňte celé kino.

12316884_10204213746218482_1000958410_nNejde o to přijít nějak extra vyparádění (Na to tu je hejno profesioanálních cosplayerů jejichž kostýmy vypadají..no..že je nešili ve dvě ráno na koleni.), ale spíš o tu zábavu. O to šití večer předtím, o to, jak si přišijete kostým omylem ke kalhotům, o trapnou cestu městskou hromadnou dopravou (A následné nalezení se v Divnolidech z MHD.) a o to, jak skvěle si budete připadat v tom kině. (Pokud nebudete jediný pravý fanoušek v kině tak se kolem Vás nafoukne taková bublina popularity o jaké se vám nesnilo. Pokud ano, tak na ten trapas a nepochopení do smrti nezapomenete.)

Jde to ale udělat i mnohem důstojněji. Můžete vynechat celou tu část s šitím, emháděčkem, a skrytou hrozbou kolosálního trapasu. (I když to asi nevyvolá úplně…bouřlivé ovace.) Dnes už existuje hodně eshopů s velkým výběrem předmětů tématicky laděných podle toho „co zrovna frčí“. Ať už do kina vyrazíte s plackou, tričkem nebo taškou potištěnou motivem filmu, nebo se odhodláte vyrazit v kostýmu, určitě budete středem pozornosti.
(Nebo taky ne, ale co už..)

Nejbližší kinová událost, na kterou se podle mě opravdu stojí za to vyparádit jsou nové Star Wars, na které můžete vyrazit už dnes. A že nemáte v čem jít? Šít se vám nechce? (Nebo vám to nejde a jenom to nechcete přiznat?) Vyražte třeba v Dark Side tričku z GeekShopu, ať to můžete při sledování pořádně rozjet.

O autorovi

PocketBadgers
Cosplay Blogger

Cosplayerka se spoustou keců kolem všeho, oplývající mnohými ctnostmi, kupříkladu medem, mlékem a oblaky ironie.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít