Zdravím Vás u druhého dílu z dvojdílného seriálu digi-vychytávek na prázdniny. Dnes se v rychlosti podíváme na pět vybraných aplikací!

  • Cocktail Flow – Pár drinků může spravit letní večer lépe než nejjemnější koktejl a s touhle appkou můžete namíchat ze stovek ingrediencí spousty nápojů!
  • Kobo – Vždy se najde čas na to si něco přečíst a KOBO je pro to jak dělaný a to díky své velké sbírce titulů!
  • Tripadvisor – Pomocník při plánování cest, hledání restaurací s možností přidávat recenze? To je Tripadvisor!
  • Waterlogged – Hlídač pitného režimu, který pohlídá, jak hodně či málo pijete, přece jenom… úžeh je mrcha! A pokud máte Apple Watch, tak upomínky Vás upozorní na to, že máte pít!
  • Yahoo weather – Předpověď počasí se vždy hodí, ale málo která Vám poskytne tolik údajů! Je to jedna z mála aplikací, která má i svoji Apple Watch aplikaci!

Tímto seriál digi-vychytávek končí? Máte nějaké dotazy či tipy, ať už na aplikace či vychytávky? Dejte vědět do komentářů!

O autorovi

DiGiRaaTii
Technický Guru
Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít