Zdravím Vás u prvního dílu z dvojdílného seriálu digi-vychytávek na prázdniny.

Jistě si dokážete představit, že jste na pláži. Technologie se nemůže rovnat koupání se, opalování či stavění hradů z písku. Pokud stejně nemůžete nechat svět technologií doma, máme tu pro Vás pár tipů.

E-BOOK ČTEČKA NEBO TABLET

Než chytíte barvu, tak si můžete čekání na výsledek zkrátit četbou. Jistě, je možné vzít si sebou vzít pravé knihy a magazíny, ale to se pronese a ne že ne. Ať už E-Book čtečka nebo tablet, oboje je lehké a vejde se do toho mnohem víc,…ale pozor na baterku!

Mým tipem je iPad Mini a to pro svoji velikost, ne přílišnou hmotnost a velkým množství knih dostupných prostřednictvím aplikace iBooks.

Letní digi-vychytávky

Letní digi-vychytávky

 

EXTERNÍ BATERIE

Se čtením na rozpáleném slunci může být brzo konec, pokud si správně nenastavíte jas obrazovky a zařízení se Vám vybije. Kupte si externí baterii a dobijte si své zařízení! Baterií je nesčetné množství a záleží jen na Vás, kolik „šťávy“ si koupíte.

Mým tipem je Powerseed 15000 mAh s dvěma usb 2.0 porty s přibaleným kabílkem a několika různými konektory.

PŘECPANÁ PLÁŽ?

Waze není ani tak vychytávka jako spíš aplikace, která Vám pomůže se vyhnout přecpaným lokalitám tak, že Vás nasměruje jinam či po lepší cestě. Je to vlastně taková sociální síť, kde si všichni pomáhají, aby si mohli užít prázdniny!

Waze je jak pro Android, tak i pro iOS ke stažení zdarma.

MOKRO?

Zde nechám volbu na Vás! Voděodolné vychytávky mohou být prakticky neužitečné, pokud nejste plavčík 24/7. To samé platí pro voděodolné kryty a pouzdra, která nám znesnadňuji použití našich zařízení. Možná pro potápění pod vodou najde takový kryt využití.

Myslím si, že sáčky tipu Ziploc mohou ochránít Vaši milovanou techniku před neočekávanými cákanci vody. Díky nim ušetříte nějaké ty peníze, za které si můžete koupit zmrzlinu či vychlazenou limonádu. 

Letní digi-vychytávky

Letní digi-vychytávky

 

A nebo víte co? Nechte vychytávky doma, jsou prázdniny…Pokud ani tímto jsem Vás nepřesvědčil, tak se těšte na druhý díl digi-vychytávek na prázdniny, který bude více zaměřen na aplikace!

 

O autorovi

DiGiRaaTii
Technický Guru
Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít