Příběh Kapitána Deadpoola je skvělý způsob, jak se ne nejen na Valentýna rozejít s nevhodnou přítelkyní. Nakecejte jí, že je to dojemný příběh o lásce, el rakovině, a muži, který se dlouho zdráhal vrátit se za svojí ženou, protože se bál že by ho odvrhla kvůli jeho vzhledu. (To je vlastně pravda. Až na to, že opravdu existuje důvod proč má ten film rating 15+…) V půlce filmu se vaše nevhodná partnerka zvedne a vy ji už životě neuvidíte. (Happy ending!!!)

Teď vážně. Ten chlap je hnusnej jako vnitřek prdele (Ale pořád je damn hot.), lítá tam víc hlav než v Game of Thrones a pokud máte rádi soft porno tak se těšte na rok dlouhou sexuální scénu.

Za čtyři dny se Deadpool vyšvihnul na 16. místo v žebříčku nejlepších filmů podle ČSFD. (A to i přes fakt, že popisek k němu tvořil nekvalifikovaný blb co viděl jenom trailer a to z vzdálenosti 15,5 kilometru.) Příběh je jednoduchý, až to bolí a pokud nemáte fetiš na chlapy v červeném neoprenu, tak se nemusíte obtěžovat, stačí vidět trailer.

Fun fact : Deadpool je první film, co jsem viděla, který je honest trailer sám na sebe. A taky na plyšové jednorožce se už nebudu nikdy dívat jako dřív.

Prolomení čtvrté stěny mi u většiny filmů přijde nepřirozené. Ale…u tohohle filmu…nenapadá mě jediná věc, která by
mohla jakkoliv vyčnívat. On se člověk nějak naladí na vlnu absurdity a referencí na vše (Včetně čistících prostředků.). Kdyby se tam objevil hroch v tangách, co prská oheň a ze zadku mu padají lentilky bylo by mi to fuk.

Vlastně se divím, proč se mi ten film tak líbil. (Sázím na podprahovou reklamu s koťátkama.) Ale jestli máte nějaké šušně navíc a rádi se díváte na krev tak na to zajděte. (Má to i part s dojákem pro holky.) Nebudete litovat 😉

O autorovi

PocketBadgers
Cosplay Blogger

Cosplayerka se spoustou keců kolem všeho, oplývající mnohými ctnostmi, kupříkladu medem, mlékem a oblaky ironie.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít