De Behandeling (2014)

Po čertech temný kriminální thriller, který vás nenechá vydechnout od prvních do posledních chvil, na to vemte jed. Pokud jste o něm slyšeli v souvislosti s příbuznými Seven či Prisoners, tak vězte, že je to víc než trefné přirovnání. Snad jen, že tahle belgická perla má díky zemi původu snad ještě trpčí a zlověstnější atmosféru a snad i téma, protože řádění pedofilního vraha je stupeň odpornosti 666, ne-li mnohem vyšší! Díky dost promyšlené zápletce, našlapanému scénáři a především parádnímu obsazení hlavního hrdiny (snad nejvyšší dá a všimne si ho US produkce!), má film ohromné koule a sympatie ne menší než u dua Pitt / Freeman, respektive Gyllenahaal / Jackman, zaručují určitý srdeční srůst :-D. Pokud celý příběh skrz všechen odpor k činům provedeným ve filmu přežijete, pak samozřejmě čekejte fajnový očekávatelný wtf průstřel na konec. Belgie nastavila lať hodně vysoko!!!

hodnocení: 8 / 10

Info k filmu De Behandeling.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít