Zatímco během sobotního dopoledne se moderátorka Kristina Kloubková zapojila i s dcerkou do jarního úklidu v obci, kde žije, tak odpoledne už spolu obdivovaly krásné obrazy v obchodním centru v pražských Štěrboholech. Sama má  prý poněkud zvláštní vztah k výtvarnému umění, ale Jasmínka talent rozhodně má.

„Já jsem taková ta pyšná matka na všechno, ale myslím si, že Jasmínka hezky maluje, na to kolik jí je. Já jsem nucená malovat úplně všechno, hlavně koně, jednorožce a Pegase, ale ty proporce mi moc nejdou,“ smála se Kristina Kloubková, která tvrdí, že se učí malovat až teď. Zavzpomínala, že ve svých pěti letech dokonce vyhrála soutěž v kreslení, ale bohužel se zasekla a je na tom pořád stejně.

Hádejte, co Jasmínku neskutečně  nadchlo, ale maminka z toho není vůbec nadšená? Je to balet, ke kterému má výborné dispozice: „Nesouhlasila jsem s tím, ale ona je nadšená. Neomylně jde za baletem. Po absolvování ukázkové hodiny se vrátila plná nadšení s otázkou, jestli muže jít zítra znova“ svěřila se bývalá choreografka.

Přes léto bude Kristina sice hodně pracovat, ale plánuje si, že ještě vyjede s kamarádkami na chatu a také ji čeká tradiční dovolená, bez které si léto nedokáže představit. „Na jeden týden v srpnu jezdí celá naše rodina, parta asi deseti dětí a deseti dospělých, a na to se moc těším,“ prozradila na výstavě unikátních obrazů Emila Filly a jeho žaček. Dovolená s partnerem, který si mimo jiné výborně rozumí s dcerou, je asi v létě nečeká, také prý bude hodně pracovně vytížený, ale nezoufá a potvrzuje to slovy: „Nevadí, tak pojedeme někdy příště.“ 

ZDROJ : EUROPARK

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít