Snímek Humr je romantickým filmem, jehož děj se odehrává v blízké budoucnosti, kdy jsou dle zákonů Města nezadaní lidé zatýkání a odváženi do Hotelu.

Tam si musejí do 45 dní najít odpovídajícího partnera. Pokud se jim to nepodaří, jsou proměněni ve zvíře dle vlastního výběru a vypuštěni do Lesa. Zoufalému muži se podaří uprchnout z Hotelu do Lesa, kde žijí Samotáři, a zamiluje se tam, ovšem něco takového je proti jejich zásadám.

Hrají:

Colin Farrell (David), Rachel Weisz (krátkozraká žena), Jessica Barden (žena, které teče krev z nosu), Olivia Colman, (ředitelka Hotelu), Ashley Jensen (žena se sušenkami), Ariane Labed (pokojská), Angeliki Papoulia (bezcitná žena), John C. Reilly (šišlající muž), Lea Seydoux (vůdkyně Samotářů), Michael Smiley (Samotář plavec), Ben Whishaw (kulhající muž)…

  • Hlavní roli zprvu nabídli Jasonu Clarkeovi, ale ten odmítl kvůli práci na jiných filmech. K projektu se poté na jeho místo přidal Colin Farrell. (hansel97)
  • Pro exteriéry posloužil převážně hotel Parknasilla v irském Sneemu, interiéry byly natočeny v hotelu Eccles v Glengarriffu. (hansel97)
  • Produkcia pracovala takmer výhradne len s prirodzeným svetlom a bez použitia make-upu. Osvetlenie bolo použité len pri niektorých nočných scénach. (l.u.s.s.)
  • Natáčení probíhalo v Dublinu a v irském hrabství Kerry v období března až května roku 2014. (Tristan Rafael)

Info k filmu ZDE

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít