Přestože do konce finanční sbírky na nové album Cocotte Minute zbývá ještě 5 dní, skupina nejenže již dosáhla potřebné chybějící částky 200 000 korun, ale pomalu se blíží k čtvrt milionu.

Podpora fanoušků Cocotte Minute, kteří tak opět prokázali, jak mocným klanem jsou a jak jim na další existenci kapely záleží, předčila i očekávání kapely samotné. „Věřil jsem tomu, že nás naši lidi podpořej, ale stejně jsem z toho ohromenej. Přestože jsme se skoro na dva roky odmlčeli, nikdo z nich na nás nezapomněl. To je prostě síla, která zavazuje. A všem, kteří nás podpořili, patří velké díky“ vzdává Zeller za celou skupinu hold jejich příznivcům, bez jejichž finanční podpory by realizace unikátní video-desky nebyla možná. Díky nim se však pověstné „pásy roztočí“ – v srpnu na utajeném místě pod širým nebem odehrají Cocotte Minute jednu jedinou nahrávací session, jejíž záznam bude pod názvem „!Rituál, kmen a srdce a kmen!“ na podzim vydán v limitované sérii na CD a DVD.

Dva roky Cocotte Minute tento projekt, který v Čechách nemá obdoby, připravovali a na jeho záznam mají jen jednu hodinu a jediný pokus! Atmosféru nahrávání umocní speciální light design, videoinstalace a fireshow.

Na koncertu bude přítomno jen šedesát příznivců z řad dárců, kteří sbírce pomohli. Několik posledních volných míst je ješte k dispozici na hithit.cz

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít