Majálesový průvod představuje nejkrásnější okamžik celého Studentského měsíce. Stovky lidí se sejdou u Májky, která je slavnostně pokácena a převezena do areálu v pražských Letňanech. Zde jubilejní 11. ročník Majálesových aktivit vyvrcholí.

V průvodu nebudou chybět barevné alegorické vozy, provokativní transparenty, poskakující a radující se studenti, a především naši kandidáti na Krále a Miss. Atmosféru podtrhne hlasitá hudba z reproduktorů. Každý dobře naladěný člověk je zde vítán. Připojte se k nám na cestu do Letňan! Tento rok to bude opravdu jízda, na kterou nikdo z vás nezapomene!

Sraz účastníků je v 10.45 na nároží ulic Vodičkovy a Jungmannovy (u Májky). Slavnostní zahájení průvodu je v 11.00.

Trasa průvodu:
Vodičkova – Karlovo náměstí – Myslíkova – Masarykovo nábřeží – Smetanovo nábřeží – Křížovnická – 17. listopadu – Čechův Most – nábřeží Edvarda Beneše – nábřeží Kapitána Jaroše – Dukelských hrdinů – Strossmayerovo náměstí

Barvy univerzit:
ČVUT – Modrá
ČZU – Zelená
UK – Červená
VŠE – Bílá
VŠCHT – Fialová

 Následně vypukne 11. ročník největšího studentského festivalu v ČR. Majálesový měsíc studentů, stavba májky, majálesový průvod a Majáles Open Air.

POSLEDNÍ VSTUPENKY za 499 Kč do čtvrtka 30.4.2015 – více nawww.praha.majales.cz/vstupenky. Na místě nebudou!

Uvádí: Jirka Mádl, Vojta Kotek a Jakub Schafff Šafránek.

CHINASKI, TOMÁŠ KLUS, MICHAL HRŮZA, HORKÝŽE SLÍŽE, MANDRAGE, INEKAFE, WOHNOUT, VYPSANÁ FIXA, UDG, PIPES&PINTS, SKYLINE, MARPO, STO ZVÍŘAT, MIDI LIDI, MONIKINO KINO, JELEN, RYBIČKY 48, POLEMIC, ATMO MUSIC, PSH, PRAGO UNION, NO NAME, PAULIE GARAND a další!

Hokej? Bude! Přímý přenos ČR – Švédsko díky podpoře agentury BPA a České televize na vyhrazené LED obrazovce.

EVENT AKCE:  ZDE

vstupenky.png

 

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít