Jestli se říká, že rodina je základ státu, tak pěkné vlasy jsou základem úspěchu. Představte si, že například na pracovní pohovor přijdete v umaštěných vlasech, každý vlásek jinak, prostě děs. Naštěstí dnes už existuje celá řada výrobků, které vám pomohou. Jde „jen“ o to vybrat ty nejlepší.

Je to jako třeba s auty. Jezdí jich hodně a docela dost z nich je také celkem kvalitních. Po jaké značce tedy sáhnout, proč právě tato a ne tamta? Často rozhodují detaily, ale co si budeme povídat, právě ty jsou nakonec nejdůležitější. S vlasy je to velmi podobné, respektive s péčí o ně. Vybrat si můžete z mnoha druhů kulem, fénů, žehliček a tak dále. „Je jasné, že při své profesi se o sebe musím celkově starat. Nemohu si dovolit předstoupit před klienta jinak, než dokonalá. A to nemyslím nijak namyšleně, tak to zkrátka je, za to si klienti platí,“ má jasno ukrajinská kráska Oleksandra Mykoliuk. Už několik let žije v Praze a postupně se z ní stává velmi vyhledávaná modelka, příležitostně se také postaví jako herečka před kameru.

Její tajemství úspěchu nejsou hodiny trávené v koupelně. V první řadě jde o výrobky, které volí. „Nedám dopustit na značku BaByliss. Jejich věci jsou skvělé, cena přijatelná. Ať už jde o žehličku na vlasy nebo kulmu, ale i další produkty. Vždy jsem byla spokojená,“ prozrazuje svůj recept na skvělé vlasy. Své v tom jistě hraje i fakt, že spolupracuje s kadeřníkem Tomášem Arsovem, který u nás patří mezi absolutní špičku ve svém oboru. V každém případě, pokud chcete vypadat perfektně, víte, kam sáhnout.

Foto: Kateřina Nováková

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít