České hokejisty čeká v rámci evropských soutěží jediné domácí utkání před únorovou olympiádou v Pchjongčchangu. V prosinci doma v rámci Channel One Cupu přivítají výběr ze země tisíců jezer. Utkání proti modrobílému celku se bude hrát 13. prosince od 18:30 hodin v pražské O2 areně. 

„Těší nás, že budou mít naši fanoušci možnost vidět národní tým doma před olympijskými hrami a vytvoří v O2 aréně tradiční bouřlivou atmosféru v utkání se severským soupeřem. Přejeme všem parádní předvánoční hokejovou podívanou,“ říká předsedkyně představenstva společnosti BPA Jana Obermajerová.

 Nenechte si ujít tuto jedinečnou možnost vidět národní tým doma a soutěžte s časopisem PROHOCKEY!

VYHRAJTE 2×2 VSTUPENKY A BUĎTE U TOHO! 

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku:

Jak se jmenuje strýc z matčiny strany Nolana Patricka?

TIP: Odpověď najdete v aktuální časopise

PROHOCKEY 11-12/17, na stáncích od 15.11.2017.

Správnou odpověď nám napište na email petr.novotny@egmont.pl nebo pošlete zprávu s kontaktem na Facebook: CasopisProHockey.

10 z vás také získá čepici a triko ProHockey!

Časopis PROHOCKEY, největší evropský magazín o NHL.

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít