Černobylská exkurze

Chtěli byste navštívit Černobyl? V tom případě jste tady správně. Prožijte jedinečný zážitek a pojeďte na čtyřdenní zájezd s dvoudenní černobylskou exkurzí, s polopenzí a noclehem v černobylském hotelu. To vše za skvělou cenu, jakou na českém internetu jen tak nenajdete!

Jak taková exkurze probíhá, si můžete přečíst v článcích: Moje dva dny v černobylské zóně a Moje dva dny v černobylské zóně 2

Proč jet na dvoudenní exkurzi?

Dvoudenní exkurze černobylské zóny je velice silným a nezapomenutelným zážitkem. Máte dostatek času navštívit a poznat místa, která byste při jednodenní exkurzi neměli možnost z nedostatku času vidět. Zážitek ze dvoudenní exkurze navíc umocní fakt, že strávíte noc přímo v černobylské zóně. Něco takového nezažije každý.

Je exkurze bezpečná?

Ano, je. Zdraví a bezpečnost lidí je vždy na prvním místě. Je tomu přizpůsobený i program exkurze. Nebezpečným místům se návštěvníci vyhnou a veškerý pohyb v silně zamořených místech je omezen pouze na nutné minimum. Za celou dobu dvoudenní exkurze dostane návštěvník dávku záření nižší, nebo srovnatelnou se 7 hodinovým letem letadlem (dobré srovnání můžete vidět v tomto videu:youtube.com)

Kolik zájezd stojí a co za své peníze dostanete?

  • V ceně zájezdu je již zahrnutá doprava do Černobylu a zpět. Nástupní místa jsou vPraze, Bratislavě a Kyjevě. Doprava je kombinovaná. Jede se autobusem a nočním lůžkovým vlakem.
  • Automaticky získáte veškerá potřebná povolení a pojištění nutná pro vstup do černobylské zóny.
  • Po celou dobu zájezdu bude přítomen slovenský průvodce.
  • Ubytování je v černobylském hotelu, který je čistý a bezpečný.
  • Po dobu exkurze je zajištěna strava – plná penze: 1x snídaně, 2x oběd, 1x večeře.
  • Zažijete nezapomenutelnou dvoudenní prohlídku černobylské zóny, organizovanou skutečnými profesionály.
  • Poznáte partu skvělých lidí.

Ceny zájezdu

Nástupní místo Cena
Praha 12 400 Kč
Olomouc 11 800 Kč
Ostrava 11 500 Kč
Košice 10 600 Kč
Bratislava 10 900 Kč
Kyjev 7 600 Kč
Je možné se k nám připojit také v Užhorodu. Možnost skupinové slevy. Konečná cena je závislá na aktuálnímu kurzu české koruny k Euru.
Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

 

Co můžete vidět?


V samotné Pripjati pak strávíte celý den a bude proto dostatek času na její důkladné prozkoumání.
Je toho opravdu hodně: Muzeum armádní techniky, Lodní přístav, Chladící věže nedokončených reaktorů 5 a 6 Černobylské jaderné elektrárny, Černobylskou jadernou elektrárnu (focení sarkofágu z bezpečné vzdálenosti), Most smrti, Červený les, DUGU (Černobyl-2) a mnoho dalších míst. Program se vždy upravuje podle aktuálních možností.

Navštívit můžete například tato místa: Základní školu, dětskou školku, bazén, kulturní dům, sportovní centrum, lunapark, hotel, nemocnici, autobusovou, železniční, policejní a hasičskou stanici, fotbalový stadión, prodejnu potravin a nábytku, kino a mnoho dalšího.

  • Pripjať SPECIÁL se od běžné černobylské exkurze liší tím, že se v Pripjati tráví více času a to na úkor jiných míst v okolí. Cena Pripjati SPECIÁL je oproti běžné exkurzi vyšší o 550 Kč.
  • Pokud se exkurze / doprava neobsadí minimálním počtem zájemců, vyhrazujeme si právo změnit termín na nejbližší možný.
  • V případě dostatečného zájmu je možné černobylskou exkurzi je spojit s návštěvou bývalé raketové základny a speciální návštěvou DUGY. Pro více informací o této nabídce nás, prosím, kontaktujte.

Pokud Vás nabídka zaujala, nebo máte další dotazy ohledně zájezdu, exkurze, dopravy a ceny, kontaktujte nás prosím prostřednictvím emailu:info@chernobylzone.cz .

article-2402589-1B7B3A1E000005DC-338_964x617

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít