Devils Extreme Race happening je spojení adrenalinového mistrovství Evropy v extrémním kajakingu a hudebního festivalu Lipno 2015.

 

Tradiční již 9. ročník otevřeného mistrovství Evropy v extrémním kajakingu letos přivítá borce z celého světa, jako jsou čtyřnásobný vítěz Devils Race Mike Dawson, trojnásobný mistr světa Sam Sutton, současný dvojnásobný mistr světa Joe Murley a v neposlední řadě také známý český rider Vavřinec Hradílek.

 

Happening se koná na fotbalovém hřišti u řeky Vltavy v Loučovicích, při jedinečném otevření lipenské přehrady. Užijete si tak jedinečnou exhibici těch nejlepších riderů na divoké vodě z celého světa, skvělou zábavu, jídlo, drinky a bohatý hudební program.

Pátek:
20:00 – Kruhová Záležitost
21: 30- Just for Being
23:00 – The Unholy Preachers

Sobota:
20:00 – Až naprší a uschne
21:00- Vyhlášení výsledků
22:00- Define me
23:30- Cirkus Problem

 

Festival park Devils Extreme Race  odstartuje v pátek 21.8. v 13:00, a to závodem Head to head na těch nejtěžších peřejích v ČR. Sobota 22.8. bude patřit hlavnímu závodu a finálnímu večírku spolu s vyhlášením výsledků.

Symbolické vstupné a kempovné je 100 Kč/osoba na oba dva dny. Ubytování je možné ve vlastních stanech přímo v areálu festivalu Lipno, nebo v přilehlých penzionech.

https://vimeo.com/106382192

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít