Před nedávnem se dostal na YouTube trailer na novou „marvelovku“ a to na dlouho očekávaný počin jménem „Deadpool“…Ale asi Vás napadá otázka, kdo je komiksová postava se jménem Deadpool?
  • Deadpool je nejtradičnější anti-hrdina Marvel komiksů
  • Je to bývalý člen speciálních jednotek
  • „Držkatý žoldák“ – „Merc with a Mouth

 

Záběry z natáčení filmu Deadpool

 

Následující text obsahuje spoilery…

 

Wade Wilson se narodil armádnímu generálovi a nemocné matce. Po smrti matky na rakovinu plic začal otec pít a následně si začal zlost vybíjet na mladém Wadovi, což z něj udělalo mladého delikventa. Wade na to odešel ze střední a narukoval na USASF, odkud byl brzo vyhozen a následně se stal žoldákem.

Díky povedené kariéře žoldáka a zděděné rakovině po matce byl přizván k druhému projektu Weapon X ve kterém mu do DNA přidali léčivý faktor, který byl vyňat z genu Wolverina. Vzniklý léčivý faktor byl mnohásobně silnější než od dárce. Díky rychlosti hojení se mu buňky přestaly přirozeně rozpadat, což mělo za následek deformaci pokožky a následné zešílení, které je způsobeno nerozpadáváním se mozkových buněk, které se přirozeně rozpadají. Tento léčivý faktor je zcela typický jen pro Deadpoola, protože je stále nemocen rakovinou, se kterou jeho tělo neustále svádí boj.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít