12. ledna vyšel již druhý díl z trilogie Assassin’s Creed Chronicles, tentokrát s podtitulem India. Stylem hraní je AC Chronicles taková 2D, nebo někdy i 2.5D plošinovka. Když jsem hru viděl poprvé, vzpomněl jsem si na letitou, ale pořád starou pecku – Duke Nukem: Manhattan Project.

Tento díl se odehrává, jak už název napovídá, v Indii. Zhostíte se role assassina, jistého Arbaaze Mira, v městě Amritsar. Děj se odehrává v roce 1841 během války Sikhského impéria proti všemocné Východoindické společnosti. Arbaaz musí získat známý diamant Koh-i-noor, který dříve patřil bratrstvu Assasinů, ale teď se dostal do rukou nově zvoleného templářského mistra. Během své cesty musí také zachránit svého mistra a mentora Hamida nebo jeho lásku, princeznu Pyaru Kaur.

Jak to všechno vypadá můžete vidět dnes živě ve 22:00 klikem na video.
Nebo klikem na přehrávač: ZDE

[plumwd_twitch_stream channel=“jacobwakeuptwentyone“ height=“500″ width=“700″]

Sledujte také twitter, kde se dozvíte přesný čas, kdy bude stream aktivní.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít