Kdo bude novým virtuálním operátorem? Apple?

Apple SIM icon

Již dříve server Business Insider přinesl zajímavou zprávu, ve které tvrdí, že se má Apple v budoucnosti stát virtuálním operátorem, a to jak ve Spojených státech tak i v Evropě. Tato zpráva byla podložená tím, že Apple novinku testuje na území Spojených států, ale již nyní vede také jednání s evropskými operátory.

Znamenalo by to, že kdyby byl klasickým virtuálním operátorem, tak by od tradičních operátorů kupoval část kapacity jejich sítě a pak by nabízel mobilní služby přímo zákazníkům. To by také znamenalo to, že uživatel speciální Apple Sim by platil za hovory, zprávy i data platit přímo Applu s tím, že telefon by se přepínal mezi sítěmi různých operátorů pro nejlepší signál.

Nicméně officiální reakce Apple na Business Insider to vyvrací. Co tím myslíme? Mluvčí Applu uvedla prozatím: „Nediskutovali jsme, a ani nemáme žádné plány na spuštění MVNO (zkratka pro mobilní virtuální síť)“.

Myslíte si, že Apple mlží a nebo opravdu neplánují být virtuálními operátory? Nebojte se dát vědět!

O autorovi

DiGiRaaTii
Technický Guru
Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít