O Apple TV čtvrté generace se mluví už pořádně dlouho a i my jsme mluvili o Apple TV v souvislosti s již uplynulou konferencí WWDC. Původně ji měl Apple představit už v červnu, k tomu ale nakonec nedošlo a podle nejnovějších informací tak nakonec učiní v září. Myslíme si, že můžeme očekávat Apple TV s App Storem a Siri.

V září Apple obvykle představuje nové iPhony a není zatím jisté, zda si Apple pro svoji zářijovou prezentaci (konkrétně 9. září) vybere k uvedení tolik očekávaný set-top box. Od nové, čtvrté generace Apple TV se očekává nové a tenčí šasi, ve kterém bude procesor A8, a bude také nový ovladač. Ten by mohl přijít s touchpadem pro snazší ovládání.

Klíčovými novinkami ale budou především hlasové ovládání pomocí Siri a přítomnost App Storu, kdy půjdou na Apple TV poprvé v historii spustit aplikace třetích stran. To může jablečný set-top box otevřít zcela novým a nekonečným možnostem.

Apple TV se nedočkala updatu od roku 2012, proto se k chystané čtvrté generaci upírají zraky většiny uživatelů.

O autorovi

DiGiRaaTii
Technický Guru
Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít