Lidé mají rádi inovace, lidé mají rádi novinky a jedna taková přichází s iOS 8.4 a je jí Apple Music.

Tato nová služba, která poskytuje streamování hudby, vysílání online radia Beats 1 a platformu pro komunikaci umělců s fanoušky, přišla na všechna jablečná zařízení podporující iOS 8.4 a zařízení mající iTunes (tím myslím i zařízení s Windows mající iTunes). Verze pro Android podle dostupných zdrojů bude dostupná o něco později.

Ke spuštění byla i realizována i událost na Facebooku a je dobré vědět to, že Apple Music bude tři měsíce dostupné zdarma a po třech měsících bude poslech rádia Beats 1 pro vlastníky Apple ID stále zdarma. Pokud Vás jablečná služba zaujme, tak si připravte peněženky. Po ukončení tří-měsíční zkušební doby vyjde členství Apple Music měsíčně pro jednoho člověka na 5,99 euro (160,- Kč) a rodinné členství, neboli členství až pro šest lidí Vás vyjde na 8,99 euro (240,- Kč). Nicméně existují návody na to, jak si zrušit obnovu tohoto tříměsíčního předplatného!

A pokud si myslíte, že umělci či nahrávající společnosti na tříměsíční zkušební době prodělají, tak tomu není.  Z jednoho přehrání skladby v rámci bezplatné zkušební doby dostane nahrávací společnost 0,2 centu (0,002 dolaru) a hudební vydavatel 0,047 centu (0,00046 dolaru). To se zdá jako velmi málo, ale je to téměř totéž, co dostanou od Spotify za jedno přehrání neplatícího uživatele.

A teď otázka do pléna…streamujete a nebo spíš hudbu kupujete? Napište do komentářů!

O autorovi

DiGiRaaTii
Technický Guru
Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít