Aplikace pro zdravý životní styl

Ahoj,

jak moc krmíš svůj smartphone smart appkami? Totiž, stejně tak jako krmíme své tělo zdravou (rostlinnou) stravou, abychom byli zdraví, měli bychom krmit svůj telefon užitečnými appkami, abychom skutečně využili smart potenciálu našich telefonů.

Máme dnes pro tebe tři tipy na takové appky – a jak jinak, než s ohledem na zdravý životní styl. Zaměřili jsme se pouze na české, protože nám přijdou hezké. 🙂 Pojďme se na aplikace pro zdravý životní styl podívat.

1. FARMA V KAPSE

Super aplikace, která je velice jednoduchá na používání. Hodí se ti při cestování po ČR a po větších českých městech.

Jak to funguje? Zadáš si název místa, kolem kterého chceš vyhledat zdravé maloobchody a zmáčkneš Vyhledat. 😀

Je to tak, teď můžeš mít tuhle farmu v kapse. 🙂

2. NA KOLE I PĚŠKY

Příjemná cykloturistická aplikace, opět velmi jednoduchá na používání. Totiž, často zapomínáme, že ke zdravému stravování patří i zdravý pohyb.

Tato aplikace ti na základě polohy či oblasti, kterou si zadáš, najde okolní stezky a body zájmu a poradí ti také ohledně sportovních a kulturních akcí, které se v dané oblasti v brzké době konají.

A když nemáte kolo.. tak tam jděte pěšky! 🙂

3. HANIBAL CHECKLISTS

Pokud si lámeš hlavu s tím, zda s sebou máš opravdu vše např. na delší výlet do přírody, nyní už nemusíš. Tato aplikace má několik předpřipravených kategorií od profesionálů, kteří ti v těchto kategoriích vytvořili seznam vhodné výbavy pro tvůj (sportovní) záměr. A pokud takovou výbavu nemáš, nevadí, rovnou si jí v aplikaci můžeš dokoupit skrze přiložený odkaz. Pokud ti předem připravené seznamy nevyhovují, můžeš si vytvořit vlastní. 😉

Je to dobrá aplikace v kombinaci s Na kole i pěšky.

Treking jako ve Star Treku. 🙂

Aplikací pro zdravý životní styl jsou samozřejmě spousty (a může to být i velmi subjektivní téma), každopádně, jak jsme zmínili, zaměřili jsme se na ty české a hezké. Myslíš, že jsme nějakou minuli? Napiš nám i ostatním do komentářů a doplň seznam kvalitních českých aplikací podporujících zdravý životní styl! Nejen my se rádi přiučíme.

Měj se krásně a když zrovna nebudeš na telefonu, tak skládej básně. 😉

GV

O autorovi

Good Vibes
Zdraví - Motivace - Život

Zdroj inspirace pro tvou Mysl a tvé Tělo.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít