Herečka a moderátorka Alice Bendová má spoustu zálib a jednou z nich je kochání se uměním. Ti, co ji znají, ty vůbec nepřekvapí, že chtěla na vlastní oči vidět originál obrazu Emila Filly, protože je velkou obdivovatelkou tohoto českého velikána. Byla naprosto nadšená, že Zátiší s jahodami je tak blízko všem jeho příznivcům. Stačí totiž jen navštívit pražské nákupní centrum Europark Štěrboholy, které tuto výjimečnou podívanou pro své návštěvníky připravilo. 

Ráda by ho prý měla doma, ale cena obrazu je tak vysoká, že na něj nemá: „To bych musela opravdu hodně, ale hodně přidat v práci,“ smála se skvěle vypadající Bendová. „Já si počkám, budu šetřit,“ ještě dodala s lehkou nadsázkou. Rozhodně by si však nikdy doma nepověsila repliku, to prý raději nic a stejné to má i s kabelkami a botami. „Nebudu si přeci kupovat kabelku, když na ní nemám. Buď si koupím originál a budu ho hodně nosit anebo si kabelku prostě nekoupím a klidně budu chodit s obyčejnou síťovkou,“ vysvětlila Bendová, jak to má se vztahem k originálům, replikám a fejkům.

Zdroj : Europark

O autorovi

Paul Jobs
Business Blogger

Svůj job můžete milovat a nebo nenávidět. V obou případech je to prostě jen prostředek k získání dalších prostředků, avšak existují sorty lidí, kteří to prostě dokáží dělat jinak. Jak?

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít