Zdá se ti, že poslední měsíc ve škole je ten nejnudnější a nejpomalejší z celého roku? Nám taky, ale nezoufej! Máme pro tebe několik tipů, jak popohnat čas a přivolat tak prázdniny. A navíc stylově! Mít vlastní styl už dávno není dřina.

1)

Koukáte po novém batohu na školní pomůcky? Chcete bláznivou tašku, která upoutá pozornost fešáka u vody? Nebo prostě hledáte prostor, kam se vejde celý váš svět? Už nehledejte! Doby, kdy z batohů bolely záda, jsou už dávno pryč. V dnešní době může být batoh úžasný doplněk, který vypadá zatraceně dobře. Už se nemusíte řídit trendy. Budete je totiž určovat sami!

 

2)

Vyzbroj se na léto šaty z WAYFARER. Pořiď si takové, které se budou hodit jak na zkoušku, tak k pohovoru, nebo třeba na rande. Ukaž ženské zbraně, kterým nikdo neodolá. Úspěch zaručen!

3)

Přijde ti černá moc nudná? Nevadí, máme tip i pro tebe. Doplň šaty zajímavým páskem, barevným náramkem, nebo náhrdelníkem. Uvidíš, že outfit bude hned o něco zajímavější. Všechnu tuhle parádu podtrhni výraznou rtěnkou, která je letos v kurzu víc, než kdy jindy. Záleží jen na vás, jak moc si s outfitem vyhrajete a jak bláznivou náladu zrovna budete mít.

 

4)

Určitě znáte ten pocit, když se vám ráno nechce líčit. Ať už za tím stojí vášnivá noc s vaší polovičkou, nebo párty s kámoškama, v takových případech vytáhněte sluneční brýle a věřte, že se budete cítit líp. Módním hitem jsou teď dřevěné brýle, které vypadají sakra skvěle a jen tak někdo je ještě nemá. Tyhle brýle vám spolehlivě pomůžou zakrýt spánkový deficit a James Bond už nebude jediný krásný špion na světě. Možná… Zkrátka plujte proti proudu – originálně.

 

5)

Dejte všem vědět, že vám škola leze krkem. Vtipně! Nápis místo činů zajistí originální triko. Teď máte šanci se vyjádřit originálně v jinak neoriginálním světe. Pořiďte si veselé tričko s nápisem „jsem psycho“ nebo „Is it friday yet?“ a pozornost na sebe nenechá dlouho čekat. Podobná trička jsou super i na ty dny, kdy nevíte, co na sebe.

 

 

Dejte nám vědět, jak si vylepšit náladu v posledních dnech ve škole vy!

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít