Scream queens – FOX

Seriál se zaměřuje na sesterství Kappa na Wallacské univerzitě. Vraždy, zmizení, krev. To vše na pozadí studentského párty života. (Ne, vůbec to tu nebylo… Tak desetkrát.) Snad vše zachrání Disney sexouš Nick Jonas, Ariana Grande (Malá roztomilá, zpívá a trsá do rytmu.), holka z American Horror Story, nebo kdokoliv jinej s pěkným zadkem. Premiéra 22. září 2015. (Upřímně, bylo by to skvělý, ale téma „škola skrývá děsivé tajemství“ měl už i Scooby-Doo.)

 

Best Time Ever with Neil Patrick Harris – NBC

Barney Stinson má vlastní show. Co víc si přát. Samozřejmě, že je to remake něčeho jiného, (Proč něco vymýšlet když to už udělali britové.) ale všichni tušíme že to bude… Awesome.

 Crazy Ex-Girlfriend – CW

Znáte Rachel Bloom? (To by jste totiž měli, protože kdo nezná holku, co zpívá o tom jak unáší zvířátka, nebo o tom že byla mořská panna a teď je z ní pop-star, tak se nemá šanci orientovat ve světě divnolidí.) Tak tahle šílená holka má seriál, a myslím, že ještě nikdo nepřišel na to, jestli je to dobře nebo ne. Premiéra 12. října 2015.

The Muppets – ABC

Limitless – CBS

Droga, která propujčuje nadlidské schopnosti. I tenhle motiv tu už byl. A nebylo to vůbec špatné. Premiéra 22. záři 2015. (Uznejte že seskákat barák stylem „Donkey kong“ je velmi machroidní záležitost. To chceš umět, na to určitě někoho sbalíš.)

O autorovi

PocketBadgers
Cosplay Blogger

Cosplayerka se spoustou keců kolem všeho, oplývající mnohými ctnostmi, kupříkladu medem, mlékem a oblaky ironie.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít