Tímto startujeme nový seriál, kde vám budeme přinášet vždy několik nejočekávanějších her pro nadcházející měsíc. Pojďme se rovnou podívat co můžeme čekat v září.

Metal Gear Solid V: Phantom Pain

Otevřený svět, tuna hodin zábavy, zakončení ságy, odpověď na otázky. Tento díl je vhodný i pro ty, kteří nikdy žádný Metal Gear nehráli, samozřejmě fanoušci série si užijí souvislosti mnohem více. Hra ve světě i u nás sbírá převážně desítková hodnocení a podle některých se jedná o nejlepší díl série. Důvod proč si třeba koupit herní konzoli. Vyšlo 1. 9. pro PS4, XBOX One, PS3 a XBOX 360 a PC.

metal-gear-solid-V-the-phantom-pain

 

 

Destiny: The Taken King

Tuhle sci-fi MMO FPS buďto milujete, nebo nenávidíte. Rozděluje lidi už od chvíle, co vyšla v září minulého roku. Pro mě rozhodně nejočekávanější hra roku. DLC The Taken King bychom s trochou nadsázky mohli nazvat Destiny 1.5. Nebo jak říkají vývojáři z Bungie, Destiny, Year Two. Těch změn a obsahu je tolik, že je to vlastně skoro nová hra. Nové třídy, zbraně, způsob levelování, nové mise, herní mechanismy…Nicméně ani hráči, kteří si The Taken King nekoupí, nepřijdou zkrátka. Už 8. 9. byl vypuštěn masivní update, který zpřístupňuje většinu změn pro všechny mínus hlavní obsah. Vychází v úterý 15. 9. pro PS4, XBOX One, PS3 a XBOX 360. Recenzi, shrnutí a spoustu dojmů vám přineseme co nejdříve po vydání.

destiny-the-taken-king-screenshot

FIFA 16

Co říct k nové Fifě…pořád je to fotbal, na tom se nic nemění, ale letos bylo mocně vylepšeno bránění a s tím spojená umělá inteligence, také spousta nových pohybů. A poprvé také ženská reprezentace. Jako každý rok (alespoň podle mého názoru) je nová FIFA o trochu těžší, než předchozí díl. Ale fotbalovější. A ujíždí konkurenčnímu Pro Evolution Socceru čím dál tím víc i když se KONAMI snaží, pořád to není ono. Vychází 25. 9. na PS4, XBOX One, PS3 a XBOX 360 a PC.

fifa_16_28_605x

Tony Hawk’s Pro Skater 5

Je to už dlouhých 13 let, kdy vyšel zatím poslední (regulérní) Tony Hawk’s Pro Skater 4. Vycházely sice hry jako Project 8, Proving Ground nebo Ride (pro který byl vyvinut dokonce i speciální herní skateboard), ale moc úspěch neměly. Snad se to změní s tímto návratem ke kořenům série. Zase budeme pořád dokola jezdit, skákat, dělat triky, sbírat věci a proklínat čas, který nám nikdy nestačí. Vychází 29.9. pro PS4 a XBOX ONE, 10. 10. potom pro PS3 a XBOX 360.

2861296-thps5_school_tony_airwalk

Forza Motorsport 6

Další díl simulace závodění na reálných okruzích. 450 aut, 25 okruhů. Novinkou bude závodění na mokru. Tento díl je také 10. výročím série. Já osobně jsem zastánce spíš arkádovějšího závodění typu Need For Speed nebo Burnout, ale pro fanoušky a pravé závodníky, pokud tedy vlastníte konzoli XBOX One, je to nutnost. Vychází 18. 9.

Forza6_E3_PressKit_03_WM-638x359

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít