Ahoj, před několika týdny jsme měli úspěch s naším příspěvkem o pěti dokumentech, které ti dokážou otevřít oči. Na toto téma se totiž otevřela velká diskuze a jsme vděčni za to, kolik lidí si všechny dokumenty pustilo a zamyslelo se nad dopady svého stravování nejen na svoje tělo, ale také na své okolí.

Rozhodli jsme se navázat dalšími pěti doporučeními, tentokrát z oblasti knih. Myslíme si totiž, že následující knihy ti pomohou zlepšit kvalitu tvého života a jsou skutečně pro každého. Řadíme je sestupně, pěkně od základu:


1. DON MIGUEL RUIZ: ČTYŘI DOHODY

Tato kniha je velmi známá také díky divadelnímu zpracování od Jaroslava Duška (které je naprosto famózní) a poví nám o tom, které čtyři základní návyky je vhodné si v životě vybudovat, abychom přestali zbytečně trpět a byli šťastní.

2. PAULO COELHO: ALCHYMISTA

Krásný inspirující příběh o důvěře ve svou intuici a významu znamení.

3. ANTOINE DE SAINT-EXUPÉRY: MALÝ PRINC

V této knize najdeš základní moudrost, která se dotkne tvého srdce.

4. ECKHART TOLLE: MOC PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU

Hodně silná kniha, která identifikuje tvé ego a zbaví ho moci.

5. SPENCER JOHNSON: KAM SE PODĚL MŮJ SÝR?

Po přečtení předcházejících čtyřech titulů budeš tuto knihu pravděpodobně potřebovat. ;D


Tyto knihy nejenže v sobě obsahují hlubokou moudrost, ale jsou velmi čtivé a krátké. Každá z těchto knih – možná až na Moc přítomného okamžiku – se dá přečíst během několika málo hodin. S tímto záměrem jsme je také pro tebe vybírali; tyto knihy jsou skutečně pro každého.

Pokud již máš tyto tituly načtené nebo si myslíš, že za zmínku stojí nějaká další, která si zaslouží být zde zmíněna, tak neváhej a doporuč jí nám a dalším lidem v komentářích!

Díky, přejeme ti krásné, slunné a čtenářské léto! 😉

GV

P.S. Pokud na některé z těchto titulů již narážíš poněkolikaté, ale stále sis nenašel čas si přečíst, ber tento příspěvek jako znamení. Očividně si jí máš přečíst z nějakého důvodu. 😉

O autorovi

Good Vibes
Zdraví - Motivace - Život

Zdroj inspirace pro tvou Mysl a tvé Tělo.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít