300: Rise Of An Empire: Prsa za 300 lidských životů
HODNOCENÍ50%
50%Totale score
Waardering gebruiker: (0 Votes)
0%

300: Rise of an Empire (2014)

Na tenhle film jsem se těšil, ale měl jsem zároveň i velké obavy, jestli nepůjde o další sterilní studiovku jako například u nedávno viděných Immortals. Od první chvíle bylo jasné, že jsem se nespletl – totální sterilita, která ve své velkoleposti přechází až do pocitu, že hrajete počítačovou hru s nastrčenými herci – až tak umělohmotné to je! Film má nicméně poměrně jasnou dikci – v prvních pěti minutách teče víc krve, než po deseti hodinách Pána prstenů a to už je co říct. Pochopitelně je krev přehnaná, umělohmotná jak gumová kačenka ve vaší vaně a cáká takovými směry, o kterých ani netušíte, že mohou existovat. Film se skládá ze dvou motivů, které se neustále střídají – přehnané bitvy a žvanění. Celkem by mě zajímalo, co ale vede tvůrce k takovým postupům, že střídají všeobecně mázlé pozadí, zahalené do všemožných filtrů a mlh s kontrastním orgastickým detailem, který si potrpí i na snímání všudypřítomného padajícího prachu a nečistot. Námořní bitvy jsou sice efektní, ale postrádají uvěřitelnost a fyzikální zákony (které třeba tenkrát v Řecku neplatily, nevím :D). Jediné, co jsem si z filmu odnesl jako jasné pozitivum, byla celkem ostrá a naopak uvěřitelná mrdačka a solidní kozy Evy Green, což byla mimochodem zákeřnice par excellence!

hodonocení: 5 / 10

Info k filmu ZDE.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít