Včera, snad poprvé jsem si doopravdy řekla, jak je ta naše Praha úžasné město.

To je totiž výhoda č.1
Když sněží, tak je to opravdu jak v pohádce. Každý si v ten okamžik Prahu prostě zamiluje.

Výhoda č.2
Představte si, že jdete třeba na Staroměstské náměstí, sněží, je mráz a vy si s chutí jdete dát ten svařáček a tu klobásu. Zkrátka něco co Vás zahřeje. Dáváte si to s chutí té zimní atmosféry.

Výhoda č.3
Děti. Když se kolem sebe podíváte, tak většinu co uvidíte jsou děti, kteří staví sněhuláka, hází po sobě koule a hraji si se sněhem. Je to bomba. Já když jsem jako malá viděla sníh, tak jsem se ráno nasnídala a večer přišla mokrá domu, ale ŠŤASTNÁ jako blecha!

Pak jsou tu, ale také sněhové a mrazivé trable v Praze.
A nejhorší je to přece jenom pro starší lidi.
Ano je krása, že sněží a je zima, ale pojďme k nevýhodám.

Nevýhoda č.1
To je například to, když člověk jde jen na poštu a někde sebou plácne. Dobře někdo se zvedne a jde dál, ale někdo už se třeba nezvedne a musí pro něj sanitka. A to je pech!

Pak jsou tady také lidé, a že jich není málo, co jezdí do práce, do školy a kamkoli pomocí MHD. A ono to nejede! 5 minut….nic! 18 minut…nic! A když už tramvaj přijede, je to 16tka, kterou samozřejmě nejedu.

Takže nevýhoda č.2
No a co si závěrem budeme povídat. Každý to má růžový, a ten kdo to zrovna růžový nemá se bohužel v tomto počasí projíždí MHD špinavý, smradlavý a v ruce nejlépe s krabicovým vínem. Ano jsou to bezdomovci. A každému není asi zrovna příjemný, jet se zacpaným nosem.

No a poslední nevýhoda a to nevýhoda č.3
Nehody! Nevrlý řidiči, zácpy, samé dopravní nehody, náledí, neupravené a neposolené silnice. No prostě děs! A silničáři kde? Nikde!

Sníh vs. řidiči? Kdopak asi letos vyhraje? To nikdo neví!

https://www.youtube.com/watch?v=pxfE0SSgjMw

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít