19-letá Číňanka Peng Yu pobouřila své okolí a čínskou veřejnost poté, co oznámila svůj záměr začít cestovat a přitom všechny své náklady platit SEXEM.

Její plán je takový, že vyrazí na cesty až po ukončené dražbě…tudíž je to z jejího pohledu cestování na jistotu, přímo za výhercem dražby, ať už je to muž či žena. Takto chce Peng cestovat, alespoň do té doby, co bude o její intimní společnost zájem. Výherce musí plně uhradit cestu do jejího města a všechny její výdaje a měli by být štědří. Dle jejích slov na oplátku bude s výhercem celou noc, dále se jim bude plně věnovat a mimo jiné tímto nabízí příležitost pro nezadané pány ukázat se s velmi nádhernou dívkou.

Číňanka Peng dokonce zveřejnila na mikroblogovací službě Weibo vzhled kandidátů. „Hledám chlapce ve věku do 30 let, kteří jsou vyšší než 1,75 m.“ – uvedla ve zprávě. Dále dodala: „Je to druh stopařství, takže se není za co stydět.„.

Co na to říkáte, myslíte si, že to je opravdu stopařství a nebo spíše druh prostituce? Udělali byste někdy to samé, co ona či nikoliv? Dejte nám vědět do komentářů.

O autorovi

Myboxx
Lifestyle Web

Exkluzivní web o kultuře, společnosti a lidech. Vše co žijeme, co jsme a čeho jsme součástí. Myboxx - můj svět!

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít