Přestože si to mnohdy neuvědomujeme, každý z nás je shipper. Vzpomeňte si, kdy jste se naposledy dívali na film a urputně si přáli, aby se dva náhodné charaktery daly dohromady. Resp. se po sobě začaly plazit a strhly ze sebe navzájem oděvy. Sledujete všechny náznaky a pociťujete frustraci, když se na konci minimálně nedrží za ruce. Ano, přesně tohle je podstata shippingu. Někdy se ale fantazie utrhne z řetězu a vznikají věci které… By nikdy neměly spatřit světlo internetu. Podívejme se na top 10 tipů jak by se shipovat nemělo. Nikdy!

  1. Margaery & Sansa (Game of Thrones) Game of Thrones je seriál překypjící shipy všeho druhu. Tohle je zrovna jeden z těch „lepších“ GoT shipů… Křehká Sansa potřebuje někoho, kdo se v krutém světě Západozemí umí pohybovat a zároveň dokáže naslouchat její citlivé duši.
  1. Gandalf & Bilbo (Hobbit)Malý hobbit vzhlíží ke Gandalfovi, vnímá ho jako svůj vzor, oporu, ochranu, možná i idol. Podobná variace se vyskytuje v shipu Thorin & Bilbo.
  1. Captain America & Iron Man (Avengers)Tohle je špatný ship… Správný ship je Captain & Bucky.
  1. Mario & SonicTady to začíná být docela hardcore. Pokud si nechcete kazit ideály mládí, nebo navždy dospět, dál to nečtěte. Mario a Sonic by opravdu neměli být spolu. Nikdy.
  1. 10th Doctor & 11th Doctor (Doctor Who)Dávat dohromady různé regenerace té sámé osoby je jako pořádat trojku s oběma svýma prababičkama a nechat tetu, ať to natáčí. Ano, je to něco jako incest, jenom o hodně moc divnější.
  1. Transformeři nebo jakékoliv jiné robotí orgie.Rovnou můžete začít shipovat vaši ledničku s mikrovlnkou… Nebo mixér a žehličku…
  1. Legolas & Tinkerbell (LotR, Peter Pan)Tohle je můj OTP (One True Pair). Tenhle ship žeru…Ale uvědomuju si jak moc špatný je. Malá bezbranná Zvonilka nacházející ochranu u cílevědomého elfa…
  1. Dobby & ponožka (Harry Potter)Tohle je bezděčný ship nezadaných chlapců. Akorát místo Dobbyho občas dosadí sebe. Thug life.
  1. Terminátor & Rocky
  1. Hagrid & Chloupek (Harry Potter)I když by nikdo nevěděl, co je chloupek, stejně to zní dost… Špatně… Chloupek je velký tříhlavý pes a Hagrid je velký chlap s jednou hlavou. Věřím že tohle nikdo navážno neshipuje… Nechci žít ve světě kde je tohle legal ship.

O autorovi

PocketBadgers
Cosplay Blogger

Cosplayerka se spoustou keců kolem všeho, oplývající mnohými ctnostmi, kupříkladu medem, mlékem a oblaky ironie.

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Zavřít